'Бронзовий' 'Ле Ман' вітчизняних спортпрототипов

«бронзовий» «ле ман» вітчизняних спортпрототипов

Колектив російської команди «СМП Рейсінг» в складі Михайла Альошина, Віталія Петрова і Стоффела Вандорна увійшов до трійки найсильніших екіпажів на легендарному марафоні «24 години Ле-Мана». Команда виграла «бронзу» в абсолютному заліку.

Екіпаж «СМП Рейсінг» виступав на спортпрототип BR1. Машина показала найшвидший час серед автомобілів з негібридних двигунами.Найближчих суперників Альошин, Петров і Вандорн випередила на три кільця Сарте. Загальний результат команда - 379 кіл. Вище виявилися лише два склади «Тойоти».

Після фінішу Михайло Альошин зазначив технічні характеристики машини. За його словами, за рік швидкість автомобіля зросла на 3,3 секунди.

Віталій Петров заявив, що це був найскладніший Ле-Ман в його житті: «Гонка піднесла багато сюрпризів: стан траси, постійний трафік, але ми намагалися стабільно проходити кожен коло», - розповів пілот.

Другий склад «СМП Рейсінг», за який виступали Єгор Оруджев, Сергій Сироткін і Стефан Сарразан, достроково вийшов з боротьби за перемогу. Помилку допустив 23-річний пілот Єгор Оруджев, що вилетів в повороті. Він приніс вибачення уболівальникам, напарникам, механікам і інженерам.

Марафон закрив суперсезон WEC 2018-2019 рр. У загальному заліку SMP Racing посіла третє місце в класі LMP1 і абсолютному заліку.